!function(f,b,e,v,n,t,s) {if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)}; if(!f._fbq)f._fbq=n;n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0'; n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0]; s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '712224299251816'); fbq('track', 'PageView'); (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-2869335675587446", enable_page_level_ads: true });

Niniejszy regulamin jest dopełnieniem istniejącej Polityki Prywatności obowiązującej na stronie InstaWierszyki.pl

  1. Użytkownik serwisu InstaWierszyki, wysyłając tekst życzeń / wiersz lub wierszyk oświadcza, że zgadza się na jego publikację na łamach serwisu InstaWierszyki.pl oraz zgadza się na jego wykorzystywanie w dowolnym celu i miejscu.
  2. Moderatorzy serwisu InstaWierszyki.pl mają prawo do ingerencji w treść nadesłanych wierszyków, w celu poprawy ewentualnych błędów w pisowni, literówek, błędów ortograficznych.
  3. Użytkownik, wysyłając swój wiersz, wierszyk lub tekst życzeń, zgadza się na jego ewentualną prezentację w formie wideo, która może być umieszczona w każdym portalu lub aplikacji społecznościowej (np. Facebook, Twitter, Instagram).
  4. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za nadesłane i zamieszczone materiały w serwisie InstaWierszyki.pl

Regulamin serwisu InstaWierszyki.pl obowiązuje od 20 października 2018. 

Aktualizacja nastąpiła dnia 25.03.2020.

Zastrzegamy sobie prawo do aktualizacji tego regulaminu w przyszłości.

Daj się namówić

Masz fantastyczny wierszyk lub tekst życzeń?

Co tydzień nagrywamy przegląd najlepszych wierszyków tygodnia.
Być może zaprezentujemy Twój - na Youtube i Instagram TV!

Dodaj wierszyk

Dodaj swój wierszyk

Wypełnij ponizszy formularz, aby wysłać do nas Twój wiersz lub wierszyk/tekst zyczeń. Potrzebujemy kilku dni na sprawdzenie Twojego tekstu i jezeli tylko zostanie zaakceptowany, poinformujemy Cię o tym mailowo.